#########
 

DeadKarlos | 28.3.2014

Stavby - Voda

Vodárenská věž

Hydrostanice
SimCity: Města budoucnosti

Vodárenská stanice

 

 

Vodárenská věž Hydrostanice Vodárenská stanice    

Voda je jednou z životně důležitých potřeb pro Simíky, aby mohli zůstat zdraví a čistí. Vodárenské věže, které postavíte, zásobují nezbytnou H2O celé město, dokud jsou k dispozici dostatečné zásoby spodních vod.

Postupem času se může vytvořit znečištění půdy ze splašků a průmyslové činnosti. Vodárenské věže, k nimž dosáhne znečištění půdy, se mohou potencionálně stát zdrojem šíření nákazy. Pravidelně kontrolujte úroveň znečistění půdy a přesuňte vodárenské věže do blízkosti čistšího zdroje vody, nebo postavte vodárenské čerpací stanice s filtračními pumpami,

Vodárenské statistiky

Je-li otevřena nabídka „Voda“, systémové informace v pravé části obrazovky obsahují klíčové údaje pro sledování zásobování vodou. Zde vidíte měřidlo, které udává aktuální úroveň zásobování vodou, stejně jako objem čerpané vody, vody potřebné k uspokojení potřeb města a stav znečištění vody.

Mapy vody

V nabídce „Voda“ můžete použít tlačítka datových map pro přepnutí jednotlivých mapových informací.

Spodní vody: Zobrazuje mapu spodních vod s nejlepšími místy ve městě pro postavení vodárenských věží a čerpacích stanic.

Znečištění půdy: Zobrazuje polohy znečištění půdy, míru jeho škodlivosti a budovy, které jej produkují.

Vodárenská věž

Čerpá solidní množství vody ze zásob spodních vod do města. Dejte pozor na znečištění půdy, které do ní může zanést nemoci způsobující mikroorganismy.

Vodárenská věž

Prům. výkon vodárenské věže: 6k l/hod

  • Napojte se na dálnici

Cena: 3,500§ , -100/hod.

Hydrostanice (SimCity: Města budoucnosti)

Než čekat na gravitaci, až dodá vašemu městu vodu, raději tomu trochu pomozte! Tato čerpací stanice možná vyžaduje energii, ale vaše město získá účinnější zdroj vody, než tomu bylo v případě staromodních vodovodních věží.

Hydrostanice

Prům. výkon vodárenské věže: 10k l/hod

  • Napojte se na dálnici

Cena: 6,000§ , -160/hod.

Vyžaduje: Dodatek SimCity: Města budoucnosti

Vodárenská stanice

Máte žízeň? Uhaste ji za pomoci tohoto velkého a dále rozšířitelného zařízení na zpracování vody. Přebytek vody můžete navíc výhodně prodat sousedním městům. Přidejte filtrační pumpu k čištění vody, aby obyvatelé tak často netrpěli nemocemi!

Vodárenská stanice

Prům. výkon vodárenské věže: 80k l/hod

Cena: 44,000§ , -400/hod.

  • Radnice v regionu
  • Radnice v regionu byla rozšířena na magistrát
  • Odbor technických služeb v regionu

Vylepšení

1. Základní vodárenská pumpa (K dispozici 1/6)

Základní vodárenská pumpaPokud je zásoba spodních vod stále dostatečná, přidejte další základní vodní pumpu buď k uspokojení potřeb města, nebo prodeji vody v rámci regionu.

Průměrný výkon vodárenské věže: 80k l/hod.

Cena: 30,000 § , -200/hod.

 

2. Filtrační pumpa (K dispozici 1/6)

Filtrační pumpaKaždý potřebuje vodu, jenže když jsou zásoby spodní vody znečištěny, nikdo ji nechce pít! Toto zařízení odfiltruje většinu nečistot a pošle do vodovodního systému města většinou čistou vodu.

Průměrný výkon vodního filtru: 80k l/hod.

Cena: 60,000 § , -400/hod.

 
 
 
 

Silnice · Zóny · Elektrická energie · Voda · Odpadní vody · Veřejná správa · Nakládání s odpady · Hasiči · Zdraví · Policie · Vzdělání · Doprava · Parky

 
Balíčky/kolekce
   

Maximus LogoEA

 

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos