#########
 

DeadKarlos | 13.3.2013

Svět SimCity

Svět SimCity je kolekce vlastností, které zvyšují hráčům herní zážitek, tím že se propojí mezi sebou. Prostřednictvím Výzvy, Žebříčky nebo Úspěchy. Starosta v SimCity může formovat příběhy svých měst v různých způsobech, zapojit se a připojit navzájem s hráči, a přispívat k celosvětové komunitě SimCity.

Nástroj CityLog, který umožňuje hráčům se připojit a oznámuje události v SimCity. CityLog bude dělat spoustu věcí. Umožní vám zjistit, zda vaši přátelé založili nová města v regionech, kterých se můžete zůčastnit. Nebo vám řekne, že vaši přátelé, které vás předběhli v žebříčku.

Panel obyvatelstva

Populace města - HistorieNa tomto panelu můžete sledovat vývoj růstu města a celkového bohatství.

Hned vedle panelu rozpočtu je ukazatel počtu obyvatel. Jak se do města stěhují noví Simíci, toto číslo roste. Kliknutím na ikonu si zobrazíte okno s detailním přehledem statistik obyvatelstva. Uvidíte zde, jaký typ města máte, kolik obyvatel v něm žije, celkový počet budovy, informace o zaměstnanosti, bohatství obyvatel, historii města a možnostech nakupování.

 

Populace města - HistoriePopulace města - Detail

Panel rozpočtu

Rozpočet IkonaRozpočet města

Hned vedle panelu „Oblíbenost“ vidíte, kolik simoleonů momentálně máte a kolik vyděláváte, či proděláváte za hodinu. Pokud simoleony za hodinu vyděláváte, je číslo zelené, pokud však proděláváte, je červené.

Kliknutím na ikonu simoleonu si otevřete panel „Rozpočet města“, kde najdete položkový seznam výdajů, příjmů a dalších transakcí z poslední doby. Můžete si zde také vzít úvěr. Ze statistik můžete zjistit, kde proděláváte a kde naopak zaznamenáváte zisky. Pozorně sledujte výdaje. Pokud nepřinášejí náležitý profit, bude rozumnější investovat tyto prostředky z rozpočtu města jinde. Ve spodní části tabulky vidíte celkové hodinové výdaje a příjmy.

Sekce úvěrů panelu slouží k půjčování peněz od různých finančních institucí. Úvěry poskytnou městu rychlou finanční injekci, ale postupně musejí být spláceny, samozřejmě s patřičným úrokem.

Napravo od panelu rozpočtu města se nachází informace o daních a stavu bankovního účtu. Jakmile postavíte radnici, můžete začít upravovat míru zdanění ve městě. Sekcí daní panelu rozpočtu používejte k úpravám procentuálního zdanění rezidenčních, komerčních a industriálních částí města.

POZNÁMKA: Po rozšíření magistrátu o finanční odbor můžete upravovat výši zdanění dalšími způsoby.

Rozpočet

Výzvy

Rozpočet

Žebříčky

Populace města - HistoriePopulace města - Detail

 
 
 
Balíčky/kolekce
   

Maximus LogoEA

 

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos